درباره فراپیامک

درباره شرکت ارائه‌دهنده پنل اس ام اس فراپیامک

 

پنل اس ام اس فراپیامک اولین محصول نرم‌افزاری شرکت دانش بنیان فراداده می‌باشد که از سال 1386 شروع به فعالیت نموده است. شاید شما هم پیامک‌های تبلیغاتی و خدماتی، اعلان‌های عمومی و اطلاع‌رسانی‌های سازمانی را بر روی تلفن همراه دریافت کرده باشید، درصورتی‌که از صاحبان خوش‌فکر حوزه کسب‌وکار هستید و به فکر ارائه مطلوب و متفاوت‌تری از خدمات می‌باشید آنگاه می‌توانید نوع اطلاع‌رسانی و ارتباط با مشتریان خود را از طریق این سامانه گسترش دهید. فراپیامک با استفاده از جدیدترین متدهای فنی برنامه‌نویسی، پنل قدرتمند تحت وب را با امکانات متفاوت و مختلف طراحی، تولید و پیاده‌سازی نموده است.

خط مشی فراپیامک (Policy)

سیاست‌های کاری فراپیامک نیز به تبعیت از شرکت دانش بنیان فراداده تعیین شده و مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.افزایش مداوم سرعت ارائه خدمات فراپیامک با ارائه روش‌های خلاقانه و مبتکرانه در ارسال و دریافت پیام کوتاه با استفاده از فناوری روز در بستر وب و استفاده از پهنای باندی وسیع مسیری است که فراپیامک در آن گام برمی‌دارد.

هدف و مأموریت فراپیامک (Goal & Mission

هدف فراپیامک نیز در راستای اهداف شرکت دانش بنیان فراداده پیش می‌رود. برند فراپیامک در بین سامانه‌های ارسال و دریافت پیامک در ایران جایگاه خود را یافته و درصد بالایی از تقاضای بازار را مرتفع ساخته است؛ حفظ چنین جایگاهی و ارتقا آن به برندی یکتا در این عرصه هدف فراپیامک می‌باشد. افزایش امکانات پنل فراپیامک همگام با نیاز مشتریان در راستای رسیدن به این هدف تا به امروز ما را یاری نموده است.

چشم انداز سامانه پیام کوتاه فراپیامک(Vision)

فراپیامک با استفاده از امکانات متعدد و به‌روزرسانی مداوم در ارائه خدمات نوین پیامکی آینده‌ی خود را در تأمین نیازهای بازار وسیع فناوری‌های روز دنیا به‌صورت برندی پیشرو می‌بیند که توانسته است سهم زیادی از دهکده‌ی جهانی فناوری را در بربگیرد.

وجوه تمایز و ارزش های بنیادی فراپیامک نسبت به رقبا

مجوز فعالیت و ثبت نرم‌افزار به عنوان نرم افزار ارسال و دریافت پیام کوتاه

اعتبار نرم‌افزار ارسال و دریافت پیامکی و سامانه‌ای که از آن استفاده می‌شود از جمله مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب برای مشتریان است. شرکت دانش بنیان فراداده با طرح‌ریزی بنیادی و کد نویسی تخصصی نرم‌افزار ارسال و دریافت پیامکی با ثبت برند فراپیامک به‌عنوان مجری سامانه پیامکی نام خود را ثبت کرده و از وزارت ارشاد و مرکز توسعه فن‌آوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال مجوز کسب نموده است. هم‌چنین گواهی فنی نرم‌افزار از شورای عالی انفورماتیک و گواهی ثبت انحصاری نرم‌افزار در سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ساز و کار قانونی و معتبر فراپیامک را تضمین می‌کند.

پشتیبانی قوی و 24 ساعته در فراپیامک

فراپیامک خود را ملزم به حمایت و پشتیبانی از کلیه مشتریان، کاربران و نمایندگان خود می‌داند. پشتیبانی بی‌نظیر 24 ساعته شرکت در تمامی ایام سال یکسره از طریق تلفن و پشتیبانی آنلاین می‌باشد، گروه پشتیبانی در دو نوبت به‌صورت فیزیکی در شرکت حضورداشته و پاسخگوی مشکلات و سؤالات کاربران و نمایندگان می‌باشند.

بروزرسانی های مداوم نرم افزار فراپیامک

انتشار بیش از 200 به‌روزرسانی از ابتدا تاکنون تداعی‌کننده و نشان‌دهنده التزام فراپیامک به پشتیبانی از نرم‌افزار بومی خود بوده و ازآنجاکه تمامی زیرساخت‌های فنی و کد نویسی ها توسط فراپیامک صورت پذیرفته این امر به‌خوبی در حال پیگیری و انجام است. افزوده شدن بیش از 50 ماژول اختصاصی از دیگر نشانه های انسجام و اهمیت به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای فراپیامک می‌باشد.

ایده‌ها و طرح‌های جدید در راستای خدمات پیامکی

در این نرم‌افزار از ایده‌ها و نوآوری‌هایی استفاده‌شده که کاملاً بی‌نظیر بوده و حتی مشابه خارجی هم ندارد، بسیاری از این ایده‌ها توسط نمایندگان محترم ارائه‌شده و با استقبال توسط شرکت پیاده‌سازی و عملی گشته است به شکلی که هرماه بخش‌های زیادی به این نرم‌افزار اضافه‌ می شودکه بخشی از نیاز سرویس‌دهنده را برطرف می‌نماید.

یکپارچگی در سیستم فراپیامک

از دیگر برتری‌های فراپیامک همبستگی و ارتباط یکپارچه بین سرویس‌های مختلفی است که در اختیار شما قرار می‌گیرد. یک رمز عبور و نام کاربری که در اختیار شما قرار می‌گیرد که شما می‌توانید علاوه بر ورود به سامانه پیامکی به پنل های فکس، تماس صوتی و مرکز تماس و دیگر سرویس‌های این مجموعه بهره ببرید، نکته حائز اهمیت اعتبار واحد است که با یک‌بار شارژ می‌توانید از امکانات مختلف استفاده نمایید.

حفاظت از اطلاعات کاربران و نمایندگان اس ام اس

سامانه فراپیامک بر روی چهار سرور قدرتمند به‌صورت هم‌زمان در دیتاسنتر سروش در کشور ایران قرار داشته و تمامی اطلاعات موجود در این سرور هر 5 ساعت یک‌بار توسط سرور دیگری در کشور آمریکا بکاپ گیری شده و تمامی این اطلاعات روزانه به سرور بکاپ در آلمان منتقل می‌گردد. این فرایند به‌صورت لحظه‌ای به‌صورت کاستر روی دو سرور دیگر در حال تکرار هست تا از اطلاعات کاربران به بهترین نحو نگهداری گردد.

امنیت و تشخیص هویت دقیق در پنل پیامکی فراپیامک

سامانه پیامکی مجموعه فراپیامک به کمک بهره‌گیری از پروتکل‌های MD5 و همچنین تائید چندمرحله‌ای تمامی رمزهای ورود کاربران را در بانک‌های اطلاعاتی خود به‌صورت کاملاً حرفه‌ای محافظت می‌کند. همچنین تشخیص هویت چندمرحله‌ای و هوشمند از دیگر شاخص‌های بارز این نرم‌افزار هست تا امنیت و هویت سنجی کاربران و استفاده‌کنندگان از این نرم‌افزار به‌درستی محقق گردد

کنترل و مانیتورینگ لحظه‌ای ارسال‌های انبوه تبلیغاتی

سامانه ارسال و دریافت پیام‌کوتاه شرکت فراپیامک مجهز به سیستم کنترل هوشمند و مانیتورینگ دقیق هست، این سیستم به ما کمک می‌کند که هرگونه تخلف را قبل از وقوع شناسایی نموده و به صورت سیستمی از وقوع تخلف جلوگیری نماییم. سیستم فیلترینگ به فهرستی از کلمات نامتعارف حساس بوده و کاربر به‌محض پیامک نمودن کلماتی که در این فهرست موجود است با پیغام خطا و فیلتر شدن مواجه شده و ارسال این پیامک متوقف می‌شود. همچنین سیستم یکپارچه کنترل و مانیتورینگ به پشتیبان سامانه این امکان را می‌دهد که به‌سادگی کل پیامک‌های ارسالی را کنترل و در صورت مشاهده تخلف با کاربر متخلف برخورد گردد. علاوه بر کنترل عمومی سیستمی یک بخش کنترل نیز در اختیار هر نماینده قرار می‌گیرد تا پیامک‌های ارسالی کاربران زیرمجموعه خود را مانیتور نمایند. نکته قابل‌توجه این است که پس از اضافه شدن این بخش تخلفات پیامکی تا 80 درصد وضعیت قبل کاهش یافته است.

کارآفرینی و اشتغال زایی با پنل نمایندگی پیام کوتاه

فراپیامک اکنون دارای ثبت رکورد 5000 نماینده فعال بوده و این از شاخصه‌های اعتبار و سیاست ریبرند این مجموعه پویا هست که با واگذاری زیرساخت‌های خود و در اختیار قرار دادن این فرصت شغلی فوق‌العاده موجب اشتغال‌زایی و کسب درآمد شده است. تعداد زیادی از نمایندگان به‌صورت رسمی و قانونی به‌صورت ثبت حقوقی فعالیت کرده و در بازار به رقابت می‌پردازند وعده‌ای دیگر در کنار شغل ثابت خود با راه‌اندازی این کسب‌وکار موجب رونق بخشیدن به زندگی خود شده‌اند. فراپیامک درهرحال حامی و پشتیبان نمایندگان و کاربران خود در هر رده می‌باشد.

دارای رتبه شماره دو انفورماتیک

سامانه ارسال و دریافت فراپیامک به مدد پروتکل‌های اختصاصی و کد نویسی حرفه‌ای با تکیه‌بر ساز کار و نیروی متخصص بومی شاخص عملکرد قابل قبولی از خود ارائه داده و سیستم نظارتی و کیفیت‌سنجی شورای عالی انفورماتیک فراپیامک را حائز اخذ رتبه چهار دانسته که کسب این جایگاه ازجمله بزرگ‌ترین افتخارات فراپیامک محسوب می‌شود.