پنل مهر
 

پنل پیام کوتاه مهر

 

پنل مهر (پنل خیریه فراپیامک)

مجموعه فراداده با محوریت فراپیامک و کارکنان این شرکت درصدد هستند تا باانگیزه بالا به همنوعان کشور خود کمک نماید و فعالیت‌های خیرخواهانه و خداپسندانه خود را در سطح کشور گسترش دهد. بدین منظور فراپیامک تصمیم گرفته است یک سامانه پیامک مجزا با امکانات مختص موجود در آن، به‌صورت رایگان در اختیار تمامی مؤسسات خیریه داوطلب قرار دهد. نام این پنل پیامکی، پنل مهر (mehr charity) می‌باشد، مؤسسات خیریه می‌توانند تمامی اطلاع‌رسانی‌ها و یا تبلیغات خود را به‌صورت پیامکی به اطلاع خیرین و یا عموم مردم برسانند و از کلیه خدماتی که در اختیار آن‌ها قرار داده‌شده است به‌منظور اطلاع‌رسانی بهتر و گسترش فعالیت‌های بشردوستانه خود نهایت استفاده را ببرند.

امکانات رایگان پنل مهر

  • هزینه پنل به‌صورت کاملا رایگان

  • امکان ارسال 999 عدد پیامک به‌صورت رایگان (هزینه ارسال پیامک بیش از 999 پیامک به عهده خود موسسه خیریه است.)

  • ارائه خط اختصاصی 14 رقمی از سر شماره 5000 به‌صورت کاملاً رایگان با انتخاب ارقام خط از سوی موسسه خیریه

صاحبان و مدیران مؤسسات خیریه در صورت تمایل به استفاده از پنل رایگان مهر می‌توانند ابتدا ثبت‌نام کرده و سپس مدارک خود را به شرکت فراداده ارسال نموده و در صورت صحت مدارک این پنل در اختیارتان قرار می‌گیرد.

مهم‌ترین امکانات نرم‌افزاری پنل مهر

ارسال پیام تکی و گروهی(انبوه)

تمامی مؤسسات خیریه می‌توانند با استفاده از این امکان ارسال تکی و انبوه پیامک تبلیغاتی در پنل مهر، تمامی جشن‌ها و برنامه بازارچه‌ها، میزان کمک‌های مردمی و ... را به شماره‌های همراه خیرینی که در این مؤسسات فعالیت دارند اطلاع‌رسانی نمایند.

پیامپ

موسسه خیریه شما می‌تواند در هر محدوده جغرافیایی که باشد پیامک‌های تبلیغاتی خود را به‌تمامی شماره‌های ایرانسل و همراه اولی که در آن محدوده ثبت‌شده است از روی نقشه ارسال نماید.

منطقه‌ای هدفمند

از دیگر امکاناتی پنل مهر فراپیامک بانک شماره‌های اصناف و مشاغل مختلف هست که این امکان را در اختیار مؤسسات و سازمان‌های خیریه قرار می‌دهد که بتوانند با اصناف و مشاغل موردنظر خود پیامک‌های خود را ارسال نمایند به‌عنوان‌مثال چنانچه موسسه‌ای قصد برگزاری جشن یا تشریفات خاصی را داشته باشد می‌تواند با استفاده از بانک شماره‌های موجود شیرینی فروشان در پنل به کسانی که می‌خواهند در این امر خیر همکاری داشته باشند پیامک اطلاع‌رسانی ارسال نمایند.

ارسال هوشمند

امکان ارسال هوشمند یکی از پرکاربردترین امکانات پنل مهر است. مؤسسات می‌توانند تمامی پیامک‌های اطلاع‌رسانی مرتبط به خیرین خود را به‌صورت شخصی‌سازی‌شده به همراه نام و مشخصات فردی، کمک‌های پرداختی و سایر اطلاعات شخصی ایشان ارسال نمایند.

پیامک مناسبت

قابلیت ذخیره شماره تماس و مشخصات افراد به همراه تاریخ مناسبت‌های خاص آن‌ها، در دفترچه تلفن این سامانه قرار داده‌شده است؛ بنابراین خیریه‌ها می‌توانند با استفاده از امکان پیامک مناسبت در زمان خاص آن مناسبت، مانند تاریخ تولد، پیامک تبریک ارسال نمایند.

اضافه به لیست

درصورتی‌که شما در موسسه خیریه خود تمایل داشته باشید، شماره افرادی که به پنل مهر شما پیامک ارسال می‌نمایند را در دفترچه تلفن سامانه خود اضافه نمایید می‌توانید از امکان اضافه به لیست استفاده نموده و اسامی و شماره‌های تلفن را به صورت سیستمی ذخیره نمایید.

مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره شد گزیده‌ای از امکانات پنل مهر بود که در سامانه‌ موسسات خیریه قابل استفاده می‌باشد و سایر دسترسی‌های این پنل بعد از فعالسازی سامانه قابل رویت خواهد بود.