پنل پیامک

پنل اس ام اس چیست؟ (SMS Panel)

 

پنل اس ام اس یا پنل پیام کوتاه چیست؟

پنل اس ام اس (Short Message System) نرم افزاری در بستر اینترنت است که با ارائه امکانات مختلف، متن مورد نظر شما را در قالب یک پیام کوتاه به مخاطبین موردنظرتان می‌رساند.

ارسال پیامک به وسیله‌ی پنل اس ام اس، از طریق خطوط مختلفی که اپراتورهای متصدی ارسال و دریافت پیامک ارائه می‌دهند، ارسال می‌گردد.

سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه با برند فراپیامک

فراپیامک نرم‌افزاری تحت وب را با امکانات مختلف طراحی نموده است که تمامی نیازهای مشتریان این حوزه را مرتفع می‌نماید.

شما می‌توانید با ثبت نام آنلاین در یکی از سامانه‌های پیام کوتاه فراپیامک، اعم از پنل کاربری یا پنل نمایندگی پیامک، عضو این مجموعه بزرگ شوید.

بعد از ثبت‌نام برای شماره موبایلی که در هنگام ثبت نام وارد نموده‌اید، پیامکی حاوی نام کاربری و رمز عبور ارسال می‌گردد.

با وارد کردن اطلاعات نام کاربری و رمز عبور خود در صفحه‌ی ورود به این سامانه، وارد پنل پیامک خود خواهید شد.

از بخش ارسال مدارک جهت احراز هویت، مدارک مورد نظر سامانه را جهت فعالسازی کامل پنل خود ارسال نمایید.

امکانات سامانه فراپیامک

امکانات مختلف سامانه مانند

  • ارسال تکی
  • ارسال انبوه
  • ارسال تدریجی
  • ارسال منطقه‌ای و هدفمند
  • ارسال هوشمند
  • ارسال زماندار
  • و ...

در سامانه شخصی شما موجود می‌باشد؛

با توجه به نوع پنلی که انتخاب نموده‌اید، دسترسی ماژول‌های مختلف نیز مثل نظرسنجی، مسابقه، آزمون، تحلیلگر، منشی و ... برای شما فعال می‌گردد. سامانه فراپیامک با تمامی اپراتورهای ارسال و دریافت پیام کوتاه در کشور در تعامل می‌باشد؛ در نتیجه، قابلیت ارائه‌ی خطوط پیامکی از پیش‌شماره‌های 1000، 2000، 3000، 5000 و 021 را دارد. شما می‌توانید از تمامی این سرشماره ها در ماژول سفارش خط، شماره‌ی اختصاصی انتخاب نموده و خط خود را با تعداد ارقام دلخواه برگزینید. توجه داشته باشید که تعداد خطوط محدودیتی ندارد و می‌توانید خطوط اختصاصی متعددی برای خود داشته باشید. حال با توجه به نیاز و هدف خود ماژول یا بخش دلخواه را انتخاب نموده و از آن استفاده نمایید.

سامانه فراپیامک با تمامی اپراتورهای ارسال و دریافت پیام کوتاه در کشور در تعامل می‌باشد؛ در نتیجه، قابلیت ارائه خطوط پیامکی از پیش‌شماره‌های 1000، 2000، 3000، 5000 و 021 را دارد.

شما می‌توانید از تمامی این سرشماره ها در ماژول سفارش خط، شماره اختصاصی انتخاب نموده و خط خود را با تعداد ارقام دلخواه برگزینید.

توجه داشته باشید که تعداد خطوط محدودیتی ندارد و می‌توانید خطوط اختصاصی متعددی برای خود داشته باشید. حال با توجه به نیاز و هدف خود ماژول یا بخش دلخواه را انتخاب نموده و از آن استفاده نمایید.

ویدیوی آموزشی و فایل‌های متنی

این ویدئوها و فایل‌های متنی، علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته سامانه می‌تواند در استفاده از امکانات به شما کمک نماید؛ در نهایت، سامانه پیام کوتاه فراپیامک با تمامی ویژگی‌ها و دسترسی‌هایی که به اختصار نام برده شد، شما را به هدفتان می‌رساند.

برای خرید مناسب‌ترین پنل از فراپیامک می‌توانید مقایسه‌ای بین پنل ها داشته باشید و قیمت‌ها و امکانات هر پنل را مشاهده نمایید.

وب سرویس پیام کوتاه و آزمایشگاه فراپیامک

از امکانات مهم و کارآمد سامانه فراپیامک اتصال پنل پیامک از طریق وب سرویس های متنوع به سایر نرم افزارها می‌باشد.

وب سرویس ها به شما این امکان را می‌دهند که بدون وارد شدن به پنل پیامک بتوانید ارسال و دریافت خود را به اشکال مختلف و با کدنویسی ساده انجام دهید.

برخی از نرم افزارهای بومی سازی شده، بخشی را به وارد کردن اطلاعات وب ‌‎سرویس های پیامکی اختصاص داده‌‌اند که با عضویت در فراپیامک قادر خواهید بود از وب‌سرویس‌های متفاوت جهت اتصال به تمامی نرم‌افزارها استفاده کنید.

تمامی وب سرویس ها جهت سهولت در کدنویسی برای برنامه‌نویسان، مستندات و نمونه کدها به زبان‌های مختلف را دارند که از داخل وب سایت فراپیامک قابل دسترسی می‌باشند.

در بخش آزمایشگاه فراپیامک نیز ماژول‌های به‌روزشده، بدون ورود مجدد به سامانه، موجود می‌باشد که با وب سرویس پنل کار می‌کنند.